Olang

Olang je italská značka nejen trekové obuvi s českou duší. Olang je mladá firma, která byla založena roku 1990 a která se do dnešního dne vypracovala v přední producenty trekové obuvi. Obuv je vyráběna z velmi kvalitních přírodních, ale i hi-tech materiálů, kdy je kladen důraz na funkčnost a účelovost obuvi, proto poskytují uživateli vysoké pohodlí při všech trekových dobrodružstvích.

A teď ta česká duše. Jedna z továren, kde se v současné době produkce Olang vyrábí, je v Třebíči

Zobrazit Mřížka List
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

Olang Belluno.BTX 831 asfalto trek

Italská značková obuv Olang je vyráběna v několika evropských zemích a zejména v ČR. Model Belluno je určen pro lehkou a středně náročnou turistiku, hodí se i pro zimní nošení.
2 199,00 Kč s DPH

Olang Bilbao.Kid Tex Strada

Dětská trekingová obuv z produkce italské značky Olang jsou přizpůsobeny pohodlné a bezpečné chůzi v jakémkoliv terénu. Na boty jsou použity všechny špičkové materiály které by jste očekávaly.
1 450,00 Kč s DPH

Olang Bilbao.Kid.Tex 847 Fuxia

Italská značková obuv Olang je vyráběna v několika evropských zemích a zejména v ČR. Model Bilbao je určen pro lehkou a středně náročnou turistiku, hodí se i pro zimní nošení.
1 450,00 Kč s DPH

Olang Bora.Tex 84 Caffe

Italská značková obuv Olang je vyráběna v několika evropských zemích a zejména v ČR. Model Bora je určen pro lehkou a středně náročnou turistiku, hodí se i pro zimní nošení.
2 199,00 Kč s DPH

Olang Carioca.Tex 831 Asfalto

Trekingová obuv Olang Carioca je přizpůsobená pohodlné a bezpečné chůzi v jakémkoliv terénu. Vrchní materiál broušená kůže, materiál Cordura odolný proti oděru. Zapínání je na šněrovadlo v kovových očkách, ve vrchní části na háčky. Obuv je vybavena membránou Olantex.
2 899,00 Kč s DPH

Olang Cat-Kid Tex. 828 ciclamino

Italská značková obuv Olang je vyráběna v několika evropských zemích a zejména v ČR. Model CAT-KID je určen pro lehkou a středně náročnou turistiku, hodí se i pro zimní nošení. Svršek je kombinací nubuku a Cordury, textilie odolné proti oděru.
1 399,00 Kč s DPH

Olang Cortina KID Tex 838 Topo

Dobře propracované trekkingové boty z produkce italské značky Olang, jsou vyrobeny z kvalitní broušené přírodní kůže v kombinaci s textilním materiálem CORDUROU. Tento materiál je odolný proti oděru.Podšívka je textilní s membránou Olantex.
999,00 Kč s DPH

Olang Cortina Safari 810

Italská značková obuv Olang je vyráběna v několika evropských zemích a zejména v ČR. Model Cortina Safarije určen pro lehkou a středně náročnou turistiku, hodí se i pro zimní nošení. Svršek je kombinací nubuku a Cordury, textilie odolné proti oděru.
1 890,00 Kč s DPH

Olang Cortina-KID 82 blu trek

Dětská trekingová obuv z produkce italské značkyOlang jsou přizpůsobeny pohodlné a bezpečné chůzi v jakémkoliv terénu. Na boty jsou použity všechny špičkové materiály které by jste očekávaly.
1 199,00 Kč s DPH

Olang Corvara Kid 82 Blu

Italská značková obuv Olang je vyráběna v několika evropských zemích a zejména v ČR. Model Corvara 82Blu je určen pro lehkou a středně náročnou turistiku, hodí se i pro zimní nošení. Svršek je kombinací nubuku a Cordury, textilie odolné proti oděru. Jazyk a límec kolem kotníku jsou vyměkčeny molitanovou mezivložkou.
1 099,00 Kč s DPH

Olang Corvara Kid 847 Fuxia

1 099,00 Kč s DPH

Olang Corvara Kid 868 Mela

Italská značková obuv Olang je vyráběna v několika evropských zemích a zejména v ČR. Model Corvara Kid 868 Melaje určen pro lehkou a středně náročnou turistiku, hodí se i pro zimní nošení. Svršek je kombinací nubuku a Cordury, textilie odolné proti oděru.
1 099,00 Kč s DPH

Olang Corvara Kid 893 Sky trek

Dětská trekingová obuv z produkce italské značky Olang jsou přizpůsobeny pohodlné a bezpečné chůzi v jakémkoliv terénu. Na boty jsou použity všechny špičkové materiály které by jste očekávaly.Na vrchu je použit broušený Hydro-odpuzující semiš,materiál Cordura odolný proti oděru.
1 399,00 Kč s DPH

Olang Corvara.Kid 847 Fuxia

Italská značková obuv Olang je vyráběna v několika evropských zemích a zejména v ČR. Model Corvara 847 Fuxia je určen pro lehkou a středně náročnou turistiku, hodí se i pro zimní nošení. Svršek je kombinací nubuku a Cordury, textilie odolné proti oděru.
1 450,00 Kč s DPH
Loga výrobců