IceBug

Icebug je nezávislá švédská obuvnická firma založená roku 2001, která vyrábí sportovní a zimní obuv. Obuv Icebug je vytvořena pro ty, co nechtějí v zimě mrznout. Obuv splňuje všechny požadavky pro zimní obuv díky vývoji moderních technologií ve výrobě obuvi. Obuv splňuje všechny klíčové požadavky pro pohyb v zimním období ve městě i v přírodě.

Zobrazit Mřížka List
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

IceBug Cortina black new model

Inovované, stále oblíbené sněhule CORTINA jsou vyrobeny z technické, vodoodpudivé textilie, jsou vypodšívkovány termo fleecovou textilií a díky této kombinaci tepelně-izolačních vrstev lze tuto obuv nosit i do velkých mrazů až do -20°C.
2 799,00 Kč s DPH

IceBug Cortina L Snow/Levander

Po několik let stále oblíbené sněhule CORTINA jsou vyrobeny z technické, vodoodpudivé textilie, jsou vypodšívkovány termo fleecovou textilií a díky této kombinaci tepelně-izolačních vrstev lze tuto obuv nosit i do velkých mrazů až do -20°C.
3 499,00 Kč s DPH 2 299,00 Kč s DPH

IceBug Glava BugWeb earth

Zima Vás už nebude obtěžovat ani v mrazech -20°C v obuvi městského stylu Icebug Glava BUGWeb, která kombinuje funkčnost s módou. Teplá fleecová podšívka a vodoodpudivá useň na svršku Vám zajistí teplo nohou i v mokrých zimních dnech.
4 499,00 Kč s DPH 3 899,00 Kč s DPH

IceBug Speed -20C zimní obuv

Sportovně laděná kotníková obuv Icebug splňuje nejnáročnější kriteria pro zimní obuv - vodonepropustnou membránu a tepelnou izolaci. vodonepropustná prodyšná BUGDri® membrána - vysoký střih pro pohodlí a zpevnění kontík
2 999,00 Kč s DPH

Icebug Zeal-L RB9X Lilac/Marigold

ZEAL-L RBX9 jsou mimořádné závodní běžecké boty, které jsou určené pro všechny druhy náročných běžeckých sportů i v těch nejtěžších mokrých terénech. (Závodu trail/off-trail, OCR, Predator Race, nebo swim-run.) Technologie HGMS2 a konstrukce mezipodešve jsou velkou inovací těchto běžeckých bot, poskytujících stabilní, ale měkkou patu s extrémní přilnavostí.
4 199,00 Kč s DPH 2 999,00 Kč s DPH
Loga výrobců