Garmisch Zodiac treková obuv

Tento model nabízí naprostou ochranu proti vlhkosti a mrazu. Silná podešev je vybavena OC system, který zabraňuje ukouznutí na ledu. Překlápěcí nesmeky jsou integrovány přímo v podešvi. Lze jej snadno překlopit a 0,5 mm dlouhé hroty se "schovají".
Výrobce: Garmisch
Dostupnost: Skladem
Kód: 4,62
*
2 999,00 Kč s DPH

Garmisch treková obuv ZODIAC

Tento model nabízí naprostou ochranu proti vlhkosti a mrazu.

Silná podešev je vybavena OC system, který zabraňuje ukouznutí na ledu. Překlápěcí nesmeky jsou integrovány přímo v podešvi. Lze jej snadno překlopit a 0,5 mm dlouhé hroty se "schovají". Systém lze také snadno vyjmout, případně vyměnit.Podešev je ze syntetické pryže- VIBRAM HIKING(Výrobce a značka nejpoužívanější pryžové směsi pro výrobu podešví různých typů obuvi. Poskytuje vysoký komfort při chůzi v náročných terénech. Vytváří ideální podmínky pro chůzi po velmi širokém spektru povrchů – od asfaltu až po ledovec a ostré skály.

Jazyk  je celý všitý ,takže zabraňuje vniku nečistot a sněhu do bot.Boty jsou jsou na šněrovadlo, které je protaženo čtyřmi kovovými očky a třemi háčky.

Na podšívku je použit materiál GarmischTex který je velmi příjemný.(GarmischTex je vzdušná látková membrána, která odvádí pot a nedovolí vodě proniknout do obuvi. Nepropustnost membrány Garmisch Tex je 5000 mm H2O/24 hod. a paropropustnost membrány 5000 g/m2/24 hod.)

Naddimenzovaný okop z materiálu Pampas chrání kůži  proti oděru ledem a zároveň je vodonepropustný. Ochranu proti mrazu zajišťuje vrstva dutého vlákna Thinsulate.

Garmisch Zodiac jsou vysoké boty do extrémních mrazivých podmínek a jsou v dámských i pánských velikostech.

VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE

Vlastnosti

  • Sezóna:  celoroční                          
  • Účelovost obuvi:  sportovní
  • Barva:  hnědá,černá
  • Materiál vrchu:  kůže
  • Podšívka:  GARTEX,Thinsulate
  • Podešev:  syntetická guma
  • Šířka kopyta:  G
  • Další vlastnost:  membrána,mezipodešev Eva                                     

Koženou obuv doporučujeme udržovat čistícími prostředky, které máme také v naší nabídce produktů:

                  Sitil WaterStop - impregnace

                  Solitére Nasse stop - impregnace

Nubuk,velur (semiš) je useň broušená po líci nebo po rubu. Obuv z tohoto materiálu ošetřujeme pryžovým kartáčkem a přípravky, které jsou určené pro vlasové usně. Tyto přípravky oživují barvu a mohou být barevné nebo bezbarvé. Důležité je ošetření vlasových usní vhodnou impregnací,zvyšující odolnost proti vodě. Tyto usně nikdy nekrémujte!!

                                             

 

Loga výrobců