GAR Tirol WP antracite treková obuv

Pohodlná vysoká bota GAR Tirol k celoročnímu využití. Díky pružné a ohebné podešvi je vhodná jako zimní ,turistická nebo pro městskou chůzi.Rozsah použití od běžných českých hor po chůzi do práce a jízdu autem. Jsou vhodné pro ženy i muže.
Výrobce: GAR
Dostupnost: Skladem
Kód: 4,73
*
1 299,00 Kč s DPH

GAR Tirol WP antracite treková obuv

Pohodlná vysoká bota k celoročnímu využití. Díky pružné a ohebné podešvi je vhodná jako zimní ,turistická nebo pro městskou chůzi.Rozsah použití od běžných českých hor po chůzi do práce  a jízdu autem. Jsou vhodné pro ženy i muže. Dobrou stabilitu na jakémkoliv povrchu zajišťuje osvědčená podešev ze syntetické pryže-Vibram,která je hluboce profilovaná. Jazyk  je celý všitý ,takže zabraňuje vniku nečistot a sněhu do bot.Ty pak jsou na šněrovadlo, které je protaženo kovovými očky a háčky.

Podšívka je textilní s membránou .Struktura membrány přispívá k odpudivosti obuvi vůči vodě, dešti a sněhu. Zaručuje komfort nohou v chladném a vlhkém prostředí. Je nenáročná na údržbu, snadno se přizpůsobí tvaru a velikosti chodila s minimálním opotřebením při běžném používání. Nepronikavost membrány je podmíněna náročností, délkou a druhem terénu. Doporučujeme obuv vhodně ošetřovat impregnací, která zvyšuje vodoodpudivost povrchu obuvi. Membrána je středních hodnot a nezaručuje tím 100% nepropustnost .

Vibram: výrobce a značka nejpoužívanější pryžové směsi pro výrobu podešví různých typů obuvi. Poskytuje vysoký komfort při chůzi v náročných terénech s dlouhou životností. Svým složením vytváří ideální podmínky pro chůzi po velmi širokém spektru povrchů – asfalt, skály, ledovce apod.

Vlastnosti :

  • Sezona:  celoroční
  • Účel:  tiristická
  • Barva: antracit
  • Materiál:  kůže textil
  • Stélka:  vkládací
  • Podšívka :  textil-membrána
  • Podešev:  syntetická pryž-Vibram

Koženou obuv doporučujeme udržovat čistícími prostředky, které máme také v naší nabídce produktů:

                  Sitil WaterStop - impregnace

                  Solitére Nasse stop - impregnace

Nubuk,velur (semiš) je useň broušená po líci nebo po rubu. Obuv z tohoto materiálu ošetřujeme pryžovým kartáčkem a přípravky, které jsou určené pro vlasové usně. Tyto přípravky oživují barvu a mohou být barevné nebo bezbarvé. Důležité je ošetření vlasových usní vhodnou impregnací,zvyšující odolnost proti vodě. Tyto usně nikdy nekrémujte!!

Voděodolná membrána. Obuv nejprve očistěte od hrubých nečistot pomocí vlažné vody a hubky nebo kartáčku. Po uschnutí povrchu obuvi naimpregnujte vhodným impregnačním prostředkem – používejte pouze přípravky , které doporučují výrobci těchto membrán.

Loga výrobců