V košíku: 0 ks / 0 Kč

rozšířené vyhledávání

 

Prodej značkové obuvi Rieker

Rieker patří mezi oblíbené značky obuvi. Obuv Rieker je dámská i pánská a vyrábí se pro všechny příležitosti i pro všechna roční období. Vysoký komfort při chůzi ocení určitě každý. Obuv Rieker splňuje náročné požadavky na minimální hmotnost, vysokou pružnost, a maximální vnitřní prostor.

Přední světová značka obuvi Rieker by neměla chybět v žádném botníčku. Patentované technologie výroby vám zaručí příjemné celodenní nošení. Obuv Rieker je velmi lehká díky speciálním komponentům a unikátní konstrukci. Flexibilita Rieker bot Vám přináší možnost přirozeného pohybu, což Vaše tělo ocení zejména při dlouhodobé chůzi nebo stání. Příjemný pocit nošení je vyvolán velkou přizpůsobivostí a prostorností, vaše nohy nebolí, i když v průběhu dne nabývají na objemu. Antistress technologie pohlcuje rázy a otřesy během chůze a tím odlehčuje zátěž na vaši páteř. Zkrátka boty Rieker - jen to nejlepší pro Vaše nohy. 

Společnost Rieker

Společnost Rieker byla založena v Schwarz Walde v oblasti jižního Německa v roce 1874 a původně byla obuv Rieker vyráběna pro bohaté obyvatele severní Itálie . Společnost založil Heinrich Rieker , když v roce 1874 otevřel svou první továrnu. Po jeho smrti, vlastnictví a řízení továrny v Tuttlingenu, přešla na jeho tři syny. Společnost rostla velmi rychle a v roce 1924 měla více než 1000 zaměstnanců, v roce 1964 o dvojnásobek více. V roce 1975 převzal vedení společnosti Markus Rieker, který ji vedl od jednoho úspěchu k druhému. Zakrátko si obuv Rieker vybudovala pověst jako vysoce kvalitní a dobré jméno společnosti se i nadále budovalo ve většině domácností střední Evropy. Společnost Rieker je rodinnou firmou, kterou dosud vlastnilo 5 generací. Na začátku roku 1970 bylo zřízeno nové sídlo společnosti ve Švýcarsku a výroba se rozšířila i mimo Evropu.

Dnes se obuv Rieker Antistress vyrábí již více než 130 let a prodává se v 62 zemích po celém světě. Společnost Rieker je jedním z největších výrobců obuvi v Evropě a zaměstnává přibližně 20.000 lidí ve třech designových jednotkách, v 16 velkoobchodech a vlastních výrobních jednotkách ve východní Evropě, severní Africe a Vietnamu. V současnosti nabízí a prodává Rieker obuv kolem 9.000 nezávislých prodejců, hlavně v Evropě. Za den se vyrobí více než 50.000 párů obuvi této jedinečné značky obuvi.

Rieker certifikáty

Rieker Antistress je přední světová značka, která získala již několik ocenění :

  • IFRA ( Mezinárodní asociace maloobchodníků obuvi ) Dámská Značka roku 2006

  • IFRA Nejlepší zákaznický servis 2006

  • IFRA značka roku 2005

  • IFRA značka roku 2004

  • IFRA Značka roku 2003

  • Finalista v Soukenická obuv Awards 2006 ( značka roku)

  • Finalista v Soukenická Fashion Awards 2004 ( značka obuvi roku)

Obuv Rieker

Obuv Rieker odráží nejen aktuální módní trendy, ale její funkční vlastnosti nabízejí ještě mnohem více. Značka obuvi Rieker si klade za cíl nejen vyrábět obuv, která dobře vypadá, ale zároveň zvyšovat životní styl jejich nositelů. Každý pár obuvi Rieker v sobě zahrnuje speciální konstrukci, lehké a elastické komponenty k dosažení speciálních antistresových funkcí.

Tyto funkce jsou :

Minimální hmotnost
- speciální výrobní komponenty a unikátní konstrukce obuvi zajistí, že obuv Rieker je velmi lehká a pohodlná.
- přiléhavý střih na patě zabraňuje pohybu nohy uvnitř obuvi směrem dopředu, čímž umožňuje maximální flexibilitu a celkový komfort.

Větší absorpce nárazů na různých površích
- obuv Rieker lépe absorbuje nárazy rozložením tlaku po celém svém povrchu, pro ještě pohodlnější chůzi.
- také k tomuto účelu obsahuje Rieker obuv různé typy podešví- polyuretanové podešve, gumové podešve,
různobarevné podešve nebo podešve lisované z termoplastické gumy.

Maximální flexibilita
- obuv Rieker je obzvláště flexibilní ( bez svírání ), aby Vašim nohám umožnila svobodný pohyb a prostor během celodenních aktivit.
- ruční šití v každé obuvi zaručuje nejlepší flexibilitu za každých okolností.

Citelně více prostoru v obuvi.
- speciální tvar obuvi Rieker zajistí více prostoru v přední části obuvi, čímž umožňuje větší
prostor pro nohy, což je vhodné zejména tehdy, když Vaše nohy během dne nabudou na objemu.

Odlišnosti obuvi značky Rieker

Obuv značky Rieker se odlišuje od klasické sportovní obuvi, jejíž design je většinou navržen pro co
největší krátkodobý výkon. Výkonnost obuvi značky Rieker není měřitelná v tom, jak rychle běžíte nebo jak vysoko skáčete, ale v tom jak dobře se cítíte v každodenním životě. Přední světová značka obuvi Rieker by neměla chybět v žádném šatníku.
Patentovaná technologie výroby Vám zaručí příjemné celodenní nošení. Obuv Rieker je velmi lehká díky speciálním komponentům a unikátní konstrukci.
Flexibilita obuvi Rieker Vám dává možnost přirozeného pohybu, co Vaše tělo ocení zejména při dlouhodobé chůzi nebo stání. Příjemný pocit nošení je vyvolán velkou přizpůsobivostí a prostorností, Vaše nohy nebolí i když v průběhu dne nabývají na objemu. Antistress technologie pohlcuje nárazy a otřesy během chůze a tím odlehčuje zátěž na Vaši páteř.

 

 

 

 
 

                   

© Tomáš Sedlák.cz